Využijte DEPO CARDION s úschovnou a převlékárnou zdarma

Účastníky seriálu ČUS Stopy pro život čeká na našich závodech spousta skvělých služeb, které jsou zahrnuty v ceně startovného. Jednou z nich je úschovna a převlékárna ve vyhřívaném stanu Depa CARDION.

Přijedete na zimní závody, vystoupíte z auta, trochu se rozkoukáte co, kde a jak a po zastávce na prezenci a vyzvednutí startovního čísla se chcete převléct do závodního a odložit svršky, boty, batoh, prostě všechno, co během závodu nebudete potřebovat. V dobách minulých to znamenalo buď zalézt zpátky do auta a ve stísněných prostorách vozu ze sebe strhnout civilní oblečení a s nohama pomalu na předním skle nasoukat tělo do lyžařské kombinézy a obléci vše ostatní, nebo zvolit druhou variantu, která nabízela svléknout se do spodního prádla a zout někde v mrazu za smrkem, rychle na sebe hodit běžecký mundúr a svlečené vlhké věci naházet zpět do auta s vyhlídkou, že po závodech vás čeká druhé kolečko výměny garderóby.

Na všech závodech Stopy je přechod z civilu do sportovního mnohem příjemnější.
Na účastníky závodu čeká v zázemí velký vyhřívaný stan (Depo Cardion) s pevnou dřevěnou podlahou. V něm najdete vyhřívané převlékárny, oddělené zvlášť pro muže a pro ženy a v návaznosti na ně další velký prostor úschovny. U pultu vás čeká milá a pohotová obsluha, která od vás převezme vaše ošacení, batoh, tašku, po závodě i lyže. (Pozor: za cennosti, mobily, hodinky a vyšší obnosy peněz neneseme odpovědnost.) Vše vložíte do přichystaných velkých, pevných igelitových pytlů a obsluha je označí číslem. Vy obratem obdržíte žeton se stejným číslem, oproti kterému vám po závodě obsluha úschovny vše vydá.

Převléknete se v klidu a bez nepříjemného ofuku


Žetony a čísla


Vše si pohodlně uložíte do připravených čistých pytlů

Co ve velkokapacitním vyhřívaném stanu najdete v ceně startovného
– úschovnu CARDION lyží a zavazadel
– vyhřívané převlékárny CARDION (zvlášť pro muže, zvlášť pro ženy)
– útulnou jídelnu SPŽ se stoly a lavicemi
– širokou nabídkou teplého jídla
– kavárnu se sladkými zákusky do společnosti Fr. Odkolek
– teplý čaj a pravou italskou kávu Trombetta, pivo, Birell a další ochucené limonády
– prodejní stánky partnerů se zbožím v akci

Těšíme se na vás v Depu, jejímž partnerem je společnost CARDION, specialista na nejmodernější zdravotní techniku.

2019-02-05T14:04:13+00:00