Startovní číslo se jménem závodníka

Na všech pěti akcích letošního ročníku seriálu Stopa pro život obdrží účastníci závodu na prezenci své závodní startovní číslo.

Elastická, látková, unisex startovní čísla jsou z provenience české firmy LAWI, která se od svého vzniku v roce 2004 dokázala rychle propracovat mezi lídry v oboru zakázkové výroby cyklistického oblečení i dalšího sportovního textilu a doplňků. Díky tomu lze kvalitu startovního čísla bez obav srovnat s čísly závodníků Světového poháru nebo dalších velkých lyžařských akcí. Startovní číslo je na prsou i na zádech z vnitřní strany opatřeno nalepovacím čipem, který snímá přesný čas lyžaře pro časomíru na stratu a v cíli.

Po závodě číslo zůstává závodníkům na památku a to je také důvod, proč organizátoři Stopy nabízí zájemcům možnost nechat si doplnit design čísla vlastním jménem a příjmením. Podmínkou pro číslo opatřené jménem či přezdívkou je včasné přihlášení závodníka přes on-line registrační systém Stopy pro život na konkrétní závod, a to nejpozději 21 dnů před datem konání běžeckého podniku, aby se vše do startu stihlo.

2018-12-19T09:27:31+00:00