SPŽ pokračuje O2 Jilemnickou 50. V sobotu bez stresu podle nálady!

Zima je zatím na sníh skoupá, ale na akce Stopy pro život to zatím nemá vliv 🙂 V tomto článku Ti přinášíme aktuální informace ohledně druhé akce seriálu, která poprvé nese titulární název společnosti O2, která se stala pro letošní ročník naším hlavním partnerem. Akce se bude konat o víkendu 29. – 30. ledna na Horních Mísečkách. Těšit se můžeš na parádní zázemí, účastnický balíček a možnost individuálního formátu!

Vzhledem k aktuálním sněhovým podmínkám, a i předpovědi počasí na příští dva týdny, se organizační tým rozhodl vsadit na jistotu a zázemí akce bude přímo na stadionu na Horních Mísečkách, které nabízí dostatečně kvalitní podmínky na to, aby se mohla akce uskutečnit v maximální kvalitě, na kterou jsou účastníci SPŽ zvyklí. Máme vyzkoušeno z ročníku 2020 🙂 Pokud by se stal „zázrak“ a napadlo dostatečné množství sněhu, tak by se zázemí mohlo přesunout do původní lokality na Roudnici, ovšem to je nyní velmi nepravděpodobné.

V sobotu, 29. ledna ráno proběhnou dětské závody, na kterých díky podpoře Nadace PPF startují letos všechny děti zdarma.

Dále je na programu možnost individuální výzvy, což znamená, že mezi 12 – 15hod si budeš moci objet okruh upravený na volnou i klasickou techniku se stopou po celé délce 1x anebo klidně 5x. Jedinou podmínkou je, že se musíš do 15:00 vrátit zpět na stadion. Tato varianta je ideální, pokud se nerad stresuješ na startu a chceš si trať projet v klidu sám bezpečně nebo s partou kamarádů, ale přesto se chceš cítit jako součást závodu. Startovné je jednotné ve výši 300Kč a v rámci startovního balíčku se můžeš těšit na:

  • čepici, čelenku nebo šátek dle vlastního výběru
  • teplé jídlo (polévka + hlavní jídlo) zdarma
  • účastnickou medaili
  • startovní číslo
  • standardní servis a komfort závodu seriálu Stopa pro život (vyhřívaný velkokapacitní stan, převlékárny, úschovna, možnost servisu lyží,…)

Doporučený okruh zveřejníme v závislosti na sněhových podmínkách. Doufáme ale, že se podaří upravit okruh alespoň 7,6 km.

Registruj se na akci O2 Jilemnická 50

V neděli, 30. ledna se bude závodit s hromadným startem po okruhu klasickou technikou. O přesné délce a podobě tratí stále jednáme, jakmile budeme mít finální podobu, hned Tě o ní budeme informovat tady na stránkách a našich sociálních sítích.

V registraci zatím svítí pro neděli původní distance 15, 30 nebo 45 km, které zatím nemůžeme garantovat. Přesnou podobu okruhů zveřejníme v závislosti na množství nového sněhu, nicméně se budeme snažit připravit tratě co nejlepší. Doufejme, že bude možné připravit minimálně stejnou variantu, jako v roce 2020, kdy se jel okruh 7,6 km 1x, 3x nebo 5x. V takovém případě by účastníci přihlášení na 15 km byli automaticky přesunuti na 7,6 km, z 30 km na 3 okruhy s celkovou délkou 22,8 km a z 45 km na 5 okruhů s celkovou délkou 38 km.

Registruj se na akci O2 Jilemnická 50

Akce Stopa pro život se vždy konají za dodržování všech platných vládních nařízení a každý účastník, který se registruje na akci O2 Jilemnická 50 souhlasí s dodržováním následujících opatřeních:

  • Dětí do 12 let se covidová pravidla netýkají,
  • účastníci od 12 do 18 let se musí při vyzvednutí čísel prokázat očkováním, potvrzením o prodělání nemoci nebo negativním PCR testem,
  • dospělý nad 18 let se musí na registraci prokázat dokončeným očkováním nebo potvrzením o prodělání nemoci.

Registruj se na akci O2 Jilemnická 50

Těšíme se!

Organizační tým Stopa pro život

2022-01-19T08:29:22+00:00