Spustili jsme registraci na závody Stopy pro život 2020!

Od 26. 11. 2019, tedy na den přesně měsíc do startu prvního ze závodů je možné se registrovat na všech 5 podniků nejpopulárnějšího a největšího seriálu na běžkách pro širokou veřejnost.

ČUS Stopa pro život oslaví vstup do jubilejní 10. sezony stylově – 26. 12. 2019 na druhý svátek vánoční ve Vysočina Areně, v místě dějiště Světového poháru v běhu na lyžích pro rok 2020. Při přípravách harmonogramu celého dne měl organizační tým na mysli, že se jedná o čas Vánoc a pohody, proto se program závodů posune do odpoledních hodin. STRABAG Ve stopě Zlaté tak odstartují dětské závody v rámci krajského poháru úderem 15:00, Hobby i Race závody dospělých jsou na programu od 17:00 se startem za atraktivního umělého osvětlení.

Zažijte Vánoce jinak a přijeďte s námi oslavit sváteční čas a třeba i Nový rok do místa nejpovolanějšího! Připraveny budou dokonale ošetřené stopy, velkokapacitní vyhřívaný stan, teplý catering a nápoje pro zahřátí. Vánoční atmosféru doplní odpovídající výzdoba, svařák zdarma, dárek pro každého účastníka a malé překvapení na závěr.

Další čtyři kvalitní zimní běžecké podniky se jedou v tradičních termínech a lokalitách. Nový rok odstartuje v Krkonoších Jilemnická 50 (25. – 26. 1.), únor ozdobí dva běžecké giganty CARDION Karlův běh na Božím Daru (15. – 16. 2.) a o týden později 22. – 23. 2. oblíbený ČT Šumavský skimaraton na Kvildě. S první kulatou sezónou série se 7. 3. rozloučíme na nejstarším českém běžeckém závodě na lyžích – Krkonošské 70 v areálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Určitě je z čeho vybírat.

Také v letošním roce pokračuje hlubší spolupráce Stopy se sérií evropských dálkových běhů Euroloppet. Pravidelným účastníkům Stopy to umožní okusit starty na velkých evropských laufařských podnicích a zabojovat v rámci Stopy a Euroloppetu o tituly Czech Racer a Euroloppet Racer. (Sledujte naše webové stránky, kde vás seznámíme s letošními novinkami.)

Na všech závodech SPŽ 2020 se opět můžete těšit na výborně vybavený servis, zázemí a catering nejen pro závodníky, ale pro všechny návštěvníky akcí. Kromě Krkonošské 70 máme na všech akcích speciální trasy pro děti.

Při výběru zimních sportovních víkendů vám dobře poslouží naše webové stránky a jednoduchá registrace do závodů. Velkou úlevou pro všechny zahraniční závodníky je verze registračního formuláře v 9 jazycích. Všichni zájemci o start v našich závodech stráví při přihlašování maximálně 2 minutky. Po vyplnění požadované trasy, povinného souhlasu GDPR a volbě a provedení platby jste rychle přihlášeni do vybraného závodu.

Těšíme se na vás ve stopách Stopy 🙂

Team Stopy pro život

2019-11-26T21:54:00+00:00