Prosincové číslo NORDIC MAG zdarma do vašich schránek

Čerstvé 52. číslo NORDIC magazínu pro prosinec – leden 2019/2020 jste si už možná vylovili z vaší poštovní schránky? Užijte si vánoční dárek od organizátorů seriálu Stopa pro život!

Nové dvouměsíční číslo časopisu NORDIC MAG poštou zdarma obdrží všichni závodníci, kteří se v posledních třech ročnících zúčastnili alespoň jednoho závodu Stopy a mají správně uvedené kompletní údaje v administraci na webu Stopy pro život.

Kromě patnácti stran plných krásných fotografií mapujících uplynulých devět ročníků seriálu Stopa pro život se na dalších stránkách magazínu můžete seznámit s celou řadou zajímavých témat. Stopa představí čtenářům letošních pěti závodů včetně přehledných propozic a kompletní partenrské struktury. Na účastníky letošního jubilejního 10. ročníku běžkařské série čekají kromě dobře zajištěných tras tradičně skvělé služby v zázemí všech akcí a již za 14 dní start úvodního závodu ve Vysočina Areně v novém vánočním termínu.

Redaktoři magazínu pro vás vyzpovídali elitní švédskou závodnici v běhu na lyžích Brittu Johanssonovou Norgrenovou, která má na svém kontě nejvíc vítězství ve Ski Classics ze všech závodníků vůbec a přesto působí velmi skromně a sympaticky.
Pomalu ale jistě se blíží konec výroby vosků s vysokým obsahem fluoru, jak se asi dotkne lyžařského světa?
Redaktoři vám poradí, jak trénovat, jak být rychlejší, jak procvičit menší svalové partie nebo jak se naučit novému kousku – klokaním skokům.
Patříte mezi běžkaře, kteří se cíleně připravují a snaží se překonávat své limity? Pak vás bude určitě zajímat, jaké jsou možnosti kontroly tréninku.
A co třeba trochu atypická svatební cesta za polárním klubem ve Finsku. Troufli byste si?
Běžkaři, znáte opravdu dobře Jizerské hory? Mariánská hora, Peklo, Lesní brána, Nové Město pod Smrkem…
V čerstvém čísle časopisu nechybí ani další tipy na správné stravování. Tentokrát se zaměříme na sacharidy a energii.
Poznejte také legendárního trenéra Zdeňka Cillera, přezdívaného Círo, o němž trojnásobná olympijská medailistka Květa Jeriová mimo jiné řekla: „Dokázal doslova zbláznit lidi. Mně dodal potřebné sebevědomí.“

Tak hezké počtení a těšíme se v letošní Stopě!

2019-12-12T09:59:44+00:00