Proč se přihlásit na 64. ročník Krkonošské 70

Využijte on- line registraci na K70 do dnešní půlnoci. Ušetříte peníze i čas!

Sezóna běžeckých závodů na lyžích série Stopa pro život 2019 ještě neskončila. Tradičním zavírákem 9. ročníku je 16. března Krkonošská 70 LAWI. Tady je 10 důvodů, proč byste tuto sobotu ve Špindlerově Mlýně neměli na startu chybět.

  1. Krkonošská 70 je nejstarším závodem v běhu na lyžích v ČR. Prostě legenda!
  2. Závodníci se mohou zapojit jak do světově unikátního závodu 5 členných běžeckých družstev (hlídek), tak i do individuálních závodů mužů a žen na 25 a 50 km.
  3. Běžkařské podmínky na trasách v Krkonoších jsou stále dobré, navíc tento týden má na horách ještě sněžit.
  4. Pořadatelé garantují na trasách několik zastávek na občerstvovacích stanicích s milou obsluhou a neopakovatelné výhledy z nejvyšších hřebenů Krkonoš.
  5. Pro vítězné mužské a ženské hlídky na tratích 70, 50 a 25 km jsou připravené tučné prize money. Pro všechny účastníky je připravený odznáček s logem závodu. Titulární partner závodu LAWI ve spolupráci se Stopou věnují každému přihlášenému závodníkovi/ závodnici sportovní dárek (čepici, čelenku nebo multifunkční šátek v designu SPŽ 2019.
  6. Ve Špindlu máte šanci získat poslední body do průběžných seriálových soutěže Ski Prestige Trophy Individual 2019. Ta bude slavnostně vyhlášena po závodě právě zde.
  7. Účast na Krkonošské 70 je také poslední šancí získat titul CZECH RACER a s tím spojených výhod a dárků.
  8. „Stopa“ a její partneři zařídí, abyste se měli před i po závodě jako ve vatě. (Rychlá prezence, výběr mazáren, půjčovna lyží, test centrum Rossignol, vyhřáté převlékárny, bezplatná úschovna lyží a zavazadel, výsledkový servis).
  9. Po závodě na vás čeká výběr kvalitního jídla, včetně polévky, teplých a studených nápojů i kávička se zákuskem v jídelně vyhřívaného velkokapacitního stanu Depo CARDION.
  10. K70 je o týmové sounáležitosti, kamarádství, dobrém pocitu a adrenalinu a také o spoustě neopakovatelných zážitků a legrace. Tady se od rána do odpoledne tmelí přátelství na čerstvém vzduchu.

Výhodnější on-line přihlášky na Krkonošskou 70 pořídíte do 13. 3. 2019, do 24:00 ZDE

2019-03-12T15:51:42+00:00