Pro každého účastníka Stopy máme dárek

První závod nového 9. ročníku ČUS Stopy pro život, STRABAG Ve stopě Zlaté lyže (19. 1.) se nezadržitelně blíží, pořadatelé s potěšení sledují příděl čerstvého přírodního sněhu a finišují s přípravami. A právě v těchto dnech k nám z LAWI dorazily vzorky předmětů, které organizátoři přichystali pro účastníky jako dárek.

Ať muž nebo žena, malý nebo velký, bez ohledu na věk a zvolenou délku trati, prostě každý, kdo si letos přijede zazávodit do českých hor na jednu z pěti akcí série SPŽ, dostane na prezenci spolu se startovním číslem hezký dárek. Je to poděkování organizátorů seriálu ČUS Stopa pro život 2019 závodníkům za to, že místo domácího lenošení, pochůzkách po nákupních centrech nebo vysedávání v restauracích a kavárnách přijeli strávit volný víkend zdravějším způsobem – pohybem v přírodě na čerstvém vzduchu.

Jasně, že největší odměnou bude každému, kdo vyrazí na trať, dobrý pocit z vlastního výkonu, kamarádská atmosféra na trati a potlesk fanoušků v cíli, ale dárek, který jsme pro účastníky přichystali, určitě také udělá radost. Dokonce si můžete vybrat ze tří typů doplňků sportovní garderoby. Volba mezi lyžařskou čepičkou, čelenkou a multifunkčním šátkem (tunelem), se kterým se dají dělat úplné divy, je pouze na vás. Všechny tři lyžařské doplňky jsou vyrobeny z příjemného měkkého materiálu a v pěkném modrobílém designu letošní Stopy pro život. Dárky tradičně vyrobil hlavní partner seriálu Stopa pro život, společnost LAWI.

Lyžařská čepička

Sportovní čelenka

Multifunkční šátek

Že jsou nové doplňky opravdu slušivé, potvrzuje fotografie našich mladých spolupracovníků z kanceláře. Těšíme se, že se bude dárek líbit a třeba ho rovnou pokřtíte na trati!

2018-12-12T13:56:23+00:00