Příroda a pohyb, to nejlepší pro vás! Stopa pro život a ZP MV ČR nabízí unikátní zážitek na Božím Daru.

Nejlepší možnost, jak se vyrovnat s úskalími, které těžká doba, spojená s pandemií koronaviru, přináší? Vyrazte do krásné přírody Krušných hor a tuto činnost spojte s aktivním sportováním! To je ten nejlepší možný způsob, jak si zlepšit psychickou i fyzickou kondici. A pokud jste svěřili péči o své zdraví do rukou Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra, můžete se těšit na to, že nejen ušetříte, ale získáte i další výhody.

Letošní zima se sněhem rozhodně nešetří, a tak se přímo nabízí možnost vyrazit na běžky. A je přitom úplně jedno, jestli preferujete klasickou či volnou techniku, na své si přijdou všichni. Takže neváhejte a dopřejte si CARDION Karlův běhindividuální formou! Náročnosti tratí se rozhodně bát nemusíte. Vše si totiž nastavíte zcela dle potřeb vašich a vaší rodiny či přátel.

Nezapomeňte si tedy rezervovat termín do pátku 19. února do 21. února, nudit se rozhodně nebudete. V pátek a sobotu se od 9 ráno do 18 hodin, v neděli pak do 16 hodin, můžete na Božím Daru těšit na tratě v rozsahu od 12 do 22 kilometrů, pro zvlášť ambiciózní běžkaře je pak na neděli připraven i 45kilometrový úsek. Na své si přijdou i vaše ratolesti, v nabídce budou úseky od 500 metrů až do 6 kilometrů.

Příspěvek na úpravu tratí na podporu místních oddílů se pohybuje ve výši 250 korun pro dospělé a 100 korun pro děti. V částce je mimo jiné zahrnut certifikát o absolvování trasy, čepice či čelenka dle vašeho přání, dřevěná účastnická hůl, měření času nebo účastnické číslo s měřícím čipem. A teď to nejlepší. Pro klienty ZP MV ČR je připraveno hned několik výhod. Především se můžete těšit na 20%  slevu na příspěvek, vhod rozhodně přijde i základní servis lyží ZDARMA.

A další plus pro všechny nadšence zimních sportů? Na trať můžete vyrazit kdykoliv ve výše uvedeném časovém rozpětí, vše záleží jen na vás. Rozhodně však neztrácejte čas. V případě, že budete mezi prvními 150 přihlášenými, můžete se těšit na další dárek, a to na slevu v hodnotě 500 korun na hole Haakon dle vlastního výběru. Přispět na úpravu tratí můžete jen online a to do pondělí 15. 2. do 12:00.

Servis pro klienty ZP MV ČR je zcela zdarma, stačí napsat na info@stopaprozivot.cz a domluvit se s námi na konkrétní čas v místě dané akce.

Není na co čekat! Užijte si jedinečný zážitek v krásné přírodě na Božím Daru bez tlaku na výsledek a čas. Prospějete tím sobě i svým blízkým a rozhodně budete mít na co vzpomínat.

2021-02-08T08:08:44+00:00