Premiéra Stanislava Řezáče na Karlově běhu!

Historicky nejlepší český laufař a ikona světových dálkových běhů Stanislav Řezáč (Slavia pojišťovna SPORT TEAM) se chystá na start CARDION Karlova běhu, seriálu Stopa pro život!

Pro pětačtyřicetiletého rodáka z Jablonce nad Nisou bude nedělní podnik klasickou technikou na pětačtyřicet kilometrů závodní premiérou na Božím Daru. Standu jsme už mohli vidět ve Stopě v roce 2016 na Šumavském skimaratonu, kdy v závodě klasickým stylem zvítězil stylem start – cíl před Jiřím Pliskou. Jak se dvacetinásobnému účastníkovi legendárního Vassova běhu, v kterém dokázal čtyřikrát vystoupat na stupně vítězů, povede na domácích krušnohorských pláních? Uvidíme v neděli 17. února.

Připomeňme si slova Stanislava Řezáče, když před třemi roky okomentoval své vítězství na populárním Šumavákovi:  „Na závod jsem se moc těšil, mám Šumavu rád. Jel jsem na hladkých lyžích, a cítil se dobře. V kopcích jsem se chvílemi trochu trápil i unavil a ve třetím kole zvolnil. Neměl jsem přehled, co se děje za mnou a když se na dohled zjevil Jirka Pliska, byl jsem překvapený a rozjel to zase svižněji. Náskok jsem si hlídal až do cíle. Musím vyzdvihnout pořadatele. Trať byla perfektní, čisťounká a i pro ty vzadu vydržela.“

Věříme, že z Božího Daru bude Standa odjíždět opět s dobrým pocitem a vy, závodníci královské trasy mu nic nedarujete!

2019-02-13T07:17:52+00:00