Představujeme partnery seriálu Stopa pro život 2019

Každý organizátor velké sportovní akce vám potvrdí, jak důležité je mít spolehlivé partnery. Seznamte se proto s partnery letošního 9. ročníku seriálu ČUS Stopa pro život! Díky nim můžeme naše zimní závody na běžkách realizovat a vy se můžete těšit na nezapomenutelný sportovní zážitek a skvělé služby pro všechny účastníky Stopy.

V minulém týdnu začalo i v nížinách pěkně fičet a mrznout a ve vyšších partiích napadl tolik očekávaný sníh. Také další vyhlídky na lednové počasí zimním sportům přejí. Členové organizačního týmu Stopy pro život si během vánočního volna dopřáli kvalitní odpočinek a s Novým rokem se, vysportovaní, občerstvení a plni sil opět pouští do závěrečných příprav v Novém Městě na Moravě, kde 19. ledna zahájíme běžkařskou sezónu závodem Strabag Ve stopě Zlaté lyže. Budeme se snažit, aby to byla sezóna nabitá pozitivními zprávami a abyste z našich akcí odjížděli spokojeni.

Veškeré naše snažení by však bylo málo platné, kdyby nás ve štychu nechali naši tradiční i noví partneři. Bez partnerů a sponzorů se dnes neobejde žádná větší akce. My a určitě i vy závodníci si to uvědomujeme a teď, před startem 9. ročníku naší zimní série, chceme všem partnerům, kteří nám fandí, za podporu poděkovat.

Celý seriál nese ve svém názvu jméno hlavního institucionálního partnera, České unie sportu. Projekt dále podpořil Svaz lyžařů ČR, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo pro místní rozvoj a projekt cestovní kanceláře CzechTourism – ČESKO JEDE. Novým zahraničním partnerem všech závodů je Evropská unie dálkových běhů na lyžích, EUROLOPPET. Hlavními partnery, jejichž názvy nesou i tři závody SPŽ 2019 jsou CARDION, který se stal nově partnerem oblíbeného vyhřívaného Depa s převlékárnami a úschovnou oblečení a lyží, společnost LAWI, která opět přichystala pro všechny účastníky hezký lyžařský dárek, partnerem úvodní akce se stala stavební společnost STRABAG. Hlavní partnery letos poprvé doplnil specialista na sportovní marketing a management, SPORT INVEST.

Díky mediálním partnerům – ČESKÉ TELEVIZI, Radiu IMPULS a časopisu NORDIC se můžete o našich akcích dozvědět včas, poznat krásy českých krajů a připomenout si výkony lyžařů z televizních reportáží. Na závodech určitě rádi využijete veškeré služby pro závodníky a jejich doprovod. CARDION vás zve do velkokapacitního vyhřívaného DEPA (vyhřívaný stan, úschovna věcí a lyží, vyhřívané převlékárny), ROSSIGNOL nabídne své Test centrum nejnovějších modelů lyží z kolekce 2018/ 2019, do bezplatného základního mazacího servisu Stopy pro život dodá světové vosky značka SPORTICUS. Kvalitnější mázu si můžete objednat za příplatek. Připravené je i chutné, vydatné jídlo z naší kuchyně a teplý čaj se sladkostmi od firmy ODKOLEK.  Občerstvovací stanice na trati vybaví tradičně profíci z NUTRENDU a u BIRELLU můžete ochutnat vynikající ochucené nápoje. Realizační tým i v letošním roce oblékne společnost KILPI, mezi cenami pro vítěze se nově objeví kolekce oblečení SPŽ od oblíbené firmy CRAFT a prémiové kvalitní rukavice od LILL SPORT. Přesné změření času a rychlé výsledky zajistí moderní čipová technologie SPORTSOFT. Stany a nafukovací poutače od prvního ročníku jistí společnost TKF. Oficiálním automobilem série je premiérově značka MERCEDES-BENZ.

Do sportování můžete zapojit celou rodinu, včetně dětí. Začátečníci si mohou vypůjčit lyžařské vybavení v Půjčovně Stopy, absolvovat nezávodní vyjížďku po závodní trati s instruktorem, všichni malí účastníci dětských závodů dostanou v cíli na krk pamětní dřevěnou medaili. Odvezete si nejen vzpomínky, ale také pěkný lyžařský dárek a startovní číslo na památku, a nejrychlejší ze stupňů vítězů také poctivou medaili a dárky právě od našich partnerů.

Partneři seriálu ČUS Stopa pro život 2018

2019-01-15T12:37:29+00:00