Představujeme nový web Stopy pro život

Start nového 9. ročníku oblíbeného seriálu běžeckých závodů na lyžích Stopa pro život se nezadržitelně blíží. A my máme pro naše příznivce hned první překvapení. Seznamte se se zbrusu novými webovými stránkami série!

S novým ročníkem seriálu Stopa pro život přichází jedna velká změna, které jste si určitě na první pohled všimli. Webové stránky www.stopaprozivot.cz dostaly nejen nový kabát, upravená je i veškerá obsahová část webu.

Moderní grafika, přehledná prezentace akcí, informace o každém závodě a návody, které ocení nejen seriáloví nováčci, ale i zkušení dálkoví běžci na lyžích s desítkami odjetých závodů. Chceme, aby si každý účastník seriálu Stopa pro život závodní víkend maximálně užil, a víme, že bez přesně a včas podaných informací by to šlo jen těžko.

Registrace na samotné závody jsou doplněny možností rezervace lyží z Půjčovny Rossignol a využít Test centrum Rossignol. V aktuálních článcích se dozvíte veškeré souhrnné i detailní informace k závodnímu víkendu, informace o pravidlech, soutěžích seriálu, prvotřídních službách pro účastníky i další zajímavé rady a tipy na výlety po okolí dějiště závodů.

V současné chvíli je spuštěna česká verze nového webu, v následujících týdnech budeme pracovat na jazykových mutacích základních informací (v angličtině a němčině), registraci bude možné přepínat dokonce v 8 jazycích.

Obsah webu tedy není zaměřený pouze na zkušené jezdce, své si v něm najdou i úplní začátečníci. Informace budeme pravidelně aktualizovat. Vše k zimním závodům se tedy dozvíte na jednom místě, v teple domova a v té nejlepší kvalitě.

Věříme, že se Vám nový web bude líbit, rychle se na něm zorientujete, najdete vše potřebné a bez problémů se přihlásíte na akce a trasy SPŽ 2019, které vám nejlépe sedí. Registrace na všechny akce nové termínovky bude spuštěna ve druhé polovině listopadu 2018.

2018-12-12T13:57:37+00:00