Oznámení o nekonání VIAMONT Ve Stopě Zlaté lyže v termínu 13.2.2021

Ahoj sportovci, vyznavači bílé stopy,

Naposledy a s opravdovou radostí bychom vám všem chtěli poděkovat za podporu, kterou jste vyjádřili oddílu ČKS SKI JILEMNICE zakoupením příspěvků na úpravu tratí a věříme, že jste si tratě náležité a po právu užili. Vylosovali jsme také vítěze skvělých cen od našich partnerů a postupně ty šťastné z vás kontaktujeme.

Po tomto víkendu na Roudnici se jistě ptáte, jak to bude se zbytkem sezony Stopy pro život. Věřte, že momentálně neřešíme nic jiného. 😊 Víme, že model individuálního sportování a podpory místního klubu je funkční a rádi bychom v něm pokračovali i nadále. Pohyb na čerstvém vzduchu je totiž lék na všechno. Dle našeho kalendáře je nejbližší možností individuálně si zalyžovat sobota 13. února, kdy jsme se měli potkat ve Vysočina Areně. Bohužel to ale nepůjde. Proč?  

Předpověď počasí je bídná, kombinace teplot okolo 7 stupňů a deště nejde dohromady s pevným sněhovým podkladem. Situace se samozřejmě může radikálně změnit, nicméně nepřijde nám fér vás teď začít bombardovat s apelem na zakoupení příspěvků na úpravu tratí v okolí Vysočina Areny a příští týden se litovat, že to neklapne. V našem uvažování zvítězil zdravý rozum.

Nebyli bychom to ale my, abysme nepřišli s náhradním řešením. O možnost si zasportovat rozhodně nepřijdete. Do konce tohoto týdne vám představíme vyhlídky na další části našeho letošního kalendáře individuální Stopy pro život.

Děkujeme za pochopení, podporu a věříme, že další zprávy tohoto týdne vás potěší stejně jako nás!

Tým SPŽ a jednotlivých místních oddílů

2021-02-03T06:59:18+00:00