Nová registrace

Výhody pro závodníky

Seriál Stopa pro život je určený pro každého, kdo má rád běžky. Nezáleží na tom, jestli je vám 5 nebo 70, jestli jste začátečník nebo profík, jestli jezdíte na běžky pravidelně nebo jen nahodile. Jediné, na čem záleží je, že si chcete v zimě zasportovat, užít si krásný den spolu s přáteli, případně porovnat síly s ostatním závodníky.

Organizátoři Stopy pro život chtějí, aby se účastníkům na závodech líbilo. Dávno neplatí rovnice startovné = číslo a upravená trať a něco teplého v cíli. Každý závodník u nás v rámci startovného (v závislosti na závodech 500 – 700 Kč) získá spousty užitečných služeb a produktů. Pojďme se podívat, co od nás dostanete!
 
Hned na prezenci vás čeká startovní balíček.Ten obsahuje startovní číslo s názvem a logem závodu (v případě včasného přihlášení také personalizaci), časoměrný čip a dárek pro každého účastníka akce od hlavního partnera seriálu, společnosti LAWI. Letos je nabídka pestrá: lyžařská čepici, čelenka nebo šikovný multifunkční šátek s logem seriálu SPŽ.
 
 
Než se vydáte na start, můžete v zázemí využít základní mazací servis zdarma od České spořitelny,kde vám podle aktuálního počasí pomůžou namazat vaše běžky. V Test centru ROSSIGNOL máte zase možnost v rámci závodu (ale i mimo něj) otestovat prvotřídní lyže z kompletní řady Rossignol 2014 - 2015!
 
 
 
A pak je tu všemi závodníky 100% využívané a vyhledávané DEPO Kooperativy. Generální partner seriálu společnost KOOPERATIVA pro všechny účastníky našich 4 závodů opět přichystal příjemné vyhřívané převlékací prostory (Už žádné mrznutí za autem či stromem nebo pracné oblékání v stísněných prostorech vašeho vozu!) a nepostradatelnou Úschovnu lyží a oblečení se skvělou systémem pytlování a usměvavou obsluhou. Bez obav o své věci a příjemně prohřátí můžete nastoupit na start a užít si závod.
 
 
 
Profesionálně připravené běžecké tratě vám určitě zpříjemní nejen nádherná scenérie českých hor, ale i bohatě zásobené občerstvovací stanice s gely, tyčinkami a energetickými nápoji od osvědčené firmy Nutrend.
 
 
Po projetí cílem vás čekají už jenom samé příjemnosti :-) Mezi tím co Vám experti na sportovní výsledky z firmy SPORT SOFT budou vyhodnocovat vaše časy, můžete odložit své mokré lyže v Úschovně DEPA a vyrazit dovyhřívaného velkokapacitního stanu s jídelnou, barem a kavárnou. Tady si vyberete zdarma teplé jídlo (menu SPŽ je pestré!), prohřejete vyčerpané tělo teplým nápojem a proberete zážitky u stolu s kamarády. Příjemně posilnění pak začnete vnímat okolní stánky v zázemí stanu a zjistíte, že produkty vystavovatelů tady můžete zakoupit mnohem levněji, než v běžných obchodech.
 
 
 
 
Časy jsou sečteny, vítězové se mohou těšit na vyhlašování. To je opravdu slavnostní. Na velkém pódiu s krásnými cenami pro ty nejlepší a s pohotovým profesionálním moderátorem Tomášem Hauptvogelem, který vás bude provázet slovem na všech akcích letošní Stopy. 
 
 
A ještě tu pro vás máme jednu službu zdarma: On-line výsledkový servis. Ten můžete využít jako webový servis prostřednictvím lokální wifi sítě nebo ve formě automatického zasílání výsledkových sms a emailů.
 
Těšíme se na vás na některém ze série Stopa pro život 2015, věříme, že budete spokojeni a budete na závody rádi vzpomínat.
 
 
Váš Team SPŽ

 

 • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
   cus  slcr MMMR  CeskoJede msmt
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  zpmv lawi2 CS n RGB  STRABAG teams work

 • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  ceska televize
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER  Radiožurnál
 • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI  NORDIC
 • PARTNEŘI

  rossignol Nutrend 2018 ghc genetics kilpi   Craft ave hotels
 • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


  LOAP tkf Birell 2017   Helland toitoi   sporticus Panzani Logo Lillsport