Novinka SPŽ 2019: CZECH RACER a EUROLOPPET RACER

V pořadí devátá zima se Stopou pro život přinese českým lyžařským maratoncům jednu skvělou novinku. Do českých hor hlásí aktivní nástup série Euroloppet právě ve spolupráci se závody populární zimní série Stopa pro život. Stát se CZECH RACEREM, to bude sportovní cíl borců s úzkými lyžemi pro letošní sezónu!

Stopa pro život se svými pěti tradičními a úspěšnými maratónskými akcemi a prestižní Evropská unie dálkových běhů (Euroloppet) od letošní sezóny nově naplno spolupracují. Co to v praxi znamená? Šumavský skimaraton, jako dlouholetý člen série Euroloppet a všechny další závody seriálu Stopa pro život budou od nového roku propagovány i ve světě Euroloppetu.

Buď historicky první CZECH RACER!

Kdo se chce stát CZECH RACEREM, musí se postavit na start ČT Šumavského skimaratonu (23. – 24. 2. 2019) a k tomu absolvovat ještě alespoň jeden ze čtyř dalších podniků Stopy 2019.  Po absolvování dvou akcí získá běžec titul CZECH RACER s diplomem a mnoha dárky, mezi které patří sportovní brýle BLIZ, zimní čepice LAWI ve speciálním designu, slevový poukaz na nákup sportovního zboží od BLIZ a Sport Ski Willy. Navíc mezi všemi novými držiteli titulu CZECH RACER proběhne slosování o několik poukazů na volné startovné závodů Euroloppet Champion Race v sezóně 2020.  Dalším předpokladem pro získání titulu CZECH RACER a všech výhod s tím spojených je vlastnit platný pas Euroloppetu.

Buď také EUROLOPPET RACER!

Kdo si klade vyšší zahraniční cíle, určitě uvítá další možnost získat prestižní titul EUROLOPPET RACER. Jestliže jste se rozhodli napnout síly k zisku této vyšší hodnosti, musíte si nejdříve vyjet CZECH RACERA. Teprve pak jsou vám otevřeny dveře ke získání dalšího stupně a odměn jakožto EUROLOPPET RACER.
Návod se zdá být velmi jednoduchý, od lyžařů už však vyžaduje určitý stupeň zdatnosti. Stačí totiž absolvovat navíc ještě jeden z následujících závodů Euroloppetu kategorie Champion Race a obdržet tak za svůj výkon titul Euroloppet Racer, vosk START Wax HF6 v hodnotě 50 € a volné startovné na libovolný další závod série Euroloppet kategorie Champion Race v příští sezóně.

Euroloppet pas

CZECH RACER a EUROLOPPET RACER dávají českým lyžařům příležitost využít všechny výhody Euroloppet pasu se dvěma závody v České republice doplněné o některý z přeshraničních závodů Euroloppetu kategorie Champion Race.

Euroloppet Pass stojí 39,- € a je platný 10 let.

Euroloppet pas přináší svým majitelům mnoho dalších výhod. Držitelé pasu například startují v závodech kategorie Champion Race vždy z nejhůře druhého startovního bloku, nebo mají nárok na slevu ze zvýšeného startovného při pozdní registraci.

Podrobné informace o sérii dálkových běhů Euroloppet a Euroloppet pasu naleznete na www.euroloppet.com

2018-12-12T13:57:24+00:00