Kvalitní máza – nepostradatelná součást závodního úspěchu

Vosky a servisní materiál internetového obchodu SPORTICUS.CZ vylepší i letos nabídku Ski servisu Stopy pro život. Lyže ošetříme dle vašeho přání. K dispozici je několik variant pro obě techniky a zkušení servismani.

Stará známá věc: Kdo maže, ten jede. Aby vaše lyže i po trasách 9. ročníku běžkařské série Stopa pro život jely jako po másle a pomohly vám k dobrému výsledku a vysněnému umístění, pokračujeme s vloni započatou spoluprací s internetovým obchodem SPORTICUS.CZ.  Využijte buňku a stan Ski servisu v zázemí všech závodů SPŽ 2019!


NABÍDKA MAZÁNÍ LYŽÍ NA ZÁVODECH STOPA PRO ŽIVOT 2019 VE SPOLUPRÁCI SE SPORTICUS.CZ
 

Na závody klasickou technikou:

  • Hobby – parafín CH, stoupací vosky V – 250 Kč
  • Sport – parafín LF, stoupací vosky VR – 450 Kč
  • Race – parafín LF + HF, stoupací vosky VR – 750 Kč

Na závody volnou technikou:

  • Hobby – parafín CH – 200 Kč
  • Sport – parafín LF – 400 Kč
  • Race – parafín LF + HF, struktura – 650 Kč

SPORTICUS.CZ

Internetový obchod se sportovním zbožím SPORTICUS.CZ vznikl v návaznosti na první, velmi úspěšný e-shop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ. Nejdříve se jednalo opravdu pouze o prodej lyžařských vosků a servisních doplňků spojených s mazáním lyží. Postupně se nabídka produktů rozšiřovala a škála prodávaného zboží již neodpovídala názvu. Byl proto vytvořen nový projekt se zastřešujícím názvem SPORTICUS. Kromě internetového obchodu můžete SPORTICUS navštívit také v prodejně na Praze 9 a v zimním období na prodejně v Bedřichově. Spokojenost zákazníků potvrzuje mimo jiné také výborné hodnocení na Heurece.

2019-01-09T14:10:33+00:00