Jak to vypadá se zbytkem sezony SPŽ?

Ahoj milovníku bílé stopy,

v první řadě bychom Ti chtěli od srdce poděkovat za Tvoji přízeň v tomto nelehkém období. To jen díky Vám všem, kteří jste se rozhodli přispět na úpravu tratí, jsme pomohli hned třem lokálním klubům, nadšencům z ČKS SKI Jilemnice, LK Slovan Karlovy Vary a Fisher ski klub Šumava Vimperk.

Bohužel, následující řádky už nebudou tak veselé.

Vzhledem k aktuální situaci a vládním opatřením Ti musíme oznámit, že Krkonošská 70 se nebude konat v plánovaném termínu. To stejné platí i pro akci Ve Stopě Zlaté lyže. Moc nás to mrzí, ale bohužel není jiná možnost.

Jak jste ale naším dobrým zvykem, jen tak se nevzdáváme a nevěšíme hlavu dolů. Pokud nám to situace a sněhové podmínky jen trochu dovolí, rádi bychom uspořádali 4. zastávku letošní SPŽ na začátku dubna, zřejmě na Horních Mísečkách. O všem Tě budeme samozřejmě co nejdříve informovat.

Další důležitou informací je, že pokud jsi již přispěl na úpravu tratí či zakoupil startovné na Krkonošskou 70 nebo na akci Ve Stopě Zlaté lyže a přeješ si ho vrátit, stačí napsat na info@stopaprozivot.cz. V opačném případě ho ponecháme místním klubům. 

Ještě jednou děkujeme, vážíme si Tvé podpory a doufáme, že se brzy uvidíme!

Organizační tým Stopa pro život

2021-03-02T08:49:04+00:00