I letos se můžete stát CZECH RACEREM!

10. ročník seriálu Stopa pro život nabízí všem českým běžkařům již podruhé možnost získat prestižní titul CZECH RACER, tentokrát s příznačnou číslovkou 100. Pro letošní rok se do kategorie závodů Euroloppet Champion Race přidává také 3. podnik seriálu Stopa pro život – CARDION Karlův běh.

Stopa pro život se svými pěti tradičními a úspěšnými běžkařskými akcemi a prestižní Evropská unie dálkových běhů (Euroloppet) tak od loňské sezóny naplno spolupracují. Šumavský skimaraton jako dlouholetý člen série Euroloppet získal nového evropského partnera – závod Karlův běh a spolu se všemi dalšími závody seriálu Stopa pro život 2020 budou v letošní sezoně opět propagovány i za hranicemi České republiky.

Jak získat titul CZECH RACER 100
Kdo se chce stát CZECH RACEREM 100, musí se postavit na start obou českých závodů se statusem Euroloppet Champion Race – CARDION Karlův běh (15. – 16. 2. 2020) a ČT Šumavský skimaraton (22. – 23. 2. 2020). Zároveň musí mít v rámci seriálu Stopa pro život najeto nejméně 100 závodních kilometrů. Je na závodníkovi, zdali tuto porci kilometrů absolvuje kombinací tratí na Karlově běhu a Šumavském skimaratonu, nebo připočítá i trasu z některého z dalších závodů Stopy pro život. Zájemce o titul musí také vlastnit platný Euroloppet pas.

Co za to získám?
Odměnou za splnění bude nejenom dobrý pocit z velké dávky ujetých kilometrů, ale také originální čepice Czech Racer 100, vosk Start HF 6 v hodnotě 50 €  a originální medaile v motivu Czech Racer 100.

Hlavním předpokladem pro získání titulu CZECH RACER a všech výhod s tím spojených je vlastnit platný pas Euroloppetu.

Euroloppet pas
CZECH RACER 100 dává českým lyžařům příležitost využít všechny výhody Euroloppet pasu se dvěma závody v České republice doplněné o některý z přeshraničních závodů Euroloppetu kategorie Champion Race.

Euroloppet Pass stojí 39,- € a je platný 10 let.

Euroloppet pas navíc přináší svým majitelům mnoho dalších výhod. Držitelé pasu například startují v závodech kategorie Champion Race vždy z nejhůře druhého startovního bloku, nebo mají nárok na slevu ze zvýšeného startovného při pozdní registraci.

Czech Racer + Euroloppet Racer

I v letošní sezoně máte možnost stát se Euroloppet Racerem, tak s chutí do toho. Co k tomu potřebujete? Musíte být Czech Racer, vlastnit Euroloppet pas a navíc musíte objet 1 jakýkoliv další závod ze serie Euroloppet. Tím získáte startovné zdarma na jakýkoliv jiný závod Euroloppetu kategorie Champion Race v příští sezoně. Tak pojďte na to.

Podrobné informace o sérii dálkových běhů Euroloppet a Euroloppet pasu naleznete na www.euroloppet.com

2020-02-12T12:19:26+00:00