Novinka letošní sezony – Czech Racer 100. Zabojuj a staň se jedním z nich!

Desátá zima se Stopou pro život nabídne všem českým lyžařským maratoncům podruhé možnost získat prestižní titul CZECH RACER, tentokrát s příznačnou číslovkou 100. Pro letošek se podařilo získat status Euroloppet Champion Race také Karlovu běhu, a tím se otevřela možnost pro CZECH RACER 100.

Stopa pro život se svými pěti tradičními a úspěšnými maratónskými akcemi a prestižní Evropská unie dálkových běhů (Euroloppet) od loňské sezóny naplno spolupracují. Šumavský skimaraton, jako dlouholetý člen série Euroloppet získal nového evropského seriálového parťáka – Karlův běh a spolu se všemi dalšími závody seriálu Stopa pro život 2020 budou v sezóně 2019/2020 opět propagovány i ve světě Euroloppetu.

Jak získat titul CZECH RACER 100
Kdo se chce stát CZECH RACEREM 100, musí se postavit na start obou českých závodů se statusem Euroloppet Champion Race – CARDION Karlův běh (15. – 16. 2. 2020) a ČT Šumavský skimaraton (22. – 23. 2. 2020). A zároveň musí mít v rámci seriálu Stopa pro život najeto celkem alespoň 100 závodních kilometrů. Je na vás, jestli to absolvujete „jen“ kombinací tratí na Karlově běhu a Šumaváku, nebo připočítáte i kilometry z některého z dalších závodů Stopy. Musíte také vlastnit platný Euroloppet pas.

Co za to získám?
Odměnou za splnění bude nejenom dobrý pocit z velké dávky ujetých kilometrů, ale také originální čepice Czech Racer 100, vosk Start HF 6 v hodnotě 50 €  a originální medaile v motivu Czech Racer 100.

Navíc mezi všemi novými držiteli titulu CZECH RACER proběhne slosování o několik poukazů na volné startovné závodů Euroloppet Champion Race v sezóně 2021.  Hlavním předpokladem pro získání titulu CZECH RACER a všech výhod s tím spojených je vlastnit platný pas Euroloppetu.

Euroloppet pas
CZECH RACER 100 dává českým lyžařům příležitost využít všechny výhody Euroloppet pasu se dvěma závody v České republice doplněné o některý z přeshraničních závodů Euroloppetu kategorie Champion Race.

Euroloppet Pass stojí 39,- € a je platný 10 let.

Euroloppet pas navíc přináší svým majitelům mnoho dalších výhod. Držitelé pasu například startují v závodech kategorie Champion Race vždy z nejhůře druhého startovního bloku, nebo mají nárok na slevu ze zvýšeného startovného při pozdní registraci.

Podrobné informace o sérii dálkových běhů Euroloppet a Euroloppet pasu naleznete na www.euroloppet.com

2019-12-17T18:26:39+00:00