Co vše vám Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR dopřává na letošní Stopě?

Jak jste si jistě všimli, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, se pro letošní rok stala hrdým hlavním partnerem seriálu Stopa pro život. Ať už tedy jezdíte na závody kvůli bílé stopě nebo jste v roli fanouška, můžete si být jistí, že pojišťovna 211 má pro vás něco přichystaného! 

Pro závodníky zajistila pojišťovna 211 na každém závodě základní servis lyží. Všichni zájemci si zde mohou nechat namazat běžky ještě před tím, než vyrazí na trať poměřit si síly s ostatními. Ti závodníci, kteří mají průkaz pojištěnce 211 mohou využít servis zcela zdarma, pro ostatní závodníky je tato služba zpoplatněna.

V areálu mají návštěvníci možnost zahlédnout veverku v nadživotní velikosti, která je oficiálním maskotem 211. Veverka je zárukou super atmosféry, a tak si s ní nebojte plácnout anebo ji požádat o společnou fotografii. Pohybuje se pravidelně v doprovodu dvou hostesek, které rozdávají drobné dárky a ocení je zejména ti nejmenší. Jedná se totiž o dárky jako jsou pexesa, hroznové cukry, přívěšky na klíče nebo zábavné tužky.

V neposlední řadě mají všichni návštěvníci možnost nechat se zvěčnit ve velmi populárním fotokoutku ZP MV ČR. Návštěvníci tam najdou nejrůznější rekvizity a budou tak mít originální vzpomínku na celý život. Fotografii si ihned po vyfocení mohou nechat zaslat na svůj email, telefon anebo si ji mohou nechat vyvolat a doma fotografii přidat do svého rodinného alba. Tato služba je pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

Máte doma v rámečku společnou fotografii? Pokud ne, tak na Krkonošské 70 budete mít poslední šanci to změnit! 🙂 

Děkujeme, že jste u toho s námi!

Tým Stopy pro život.

2020-02-27T08:09:54+00:00