Časopisu NORDIC se Stopou pro život do vašich schránek

Je to tady! Čerstvé 48. číslo NORDIC magazínu pro prosinec – leden 2018/2019 jste si už možná vyzvedli z vaší schránky, nebo je právě na cestě k vám!

Kromě patnácti stran plných užitečných informací a podrobností o devátém ročníku seriálu Stopa pro život se na dalších stránkách těšte na celou řadu dalších zajímavých témat. Stopa pro život představí čtenářům všechny letošní závody, včetně podrobných propozic, mapek tras a novinky letošní série – úzké spolupráce s Evropskou sérií dálkových běhů Euroloppet. Na účastníky také čekají tradičně skvělé služby v zázemí všech pěti akcí.

Od organizátorů série ze Stopa pro život, z. s. obdrží časopis poštou zdarma všichni závodníci, kteří se v posledních dvou ročnících zúčastnili alespoň jednoho závodu Stopy a mají uvedené kompletní údaje v administraci na webu SPŽ.

Redaktoři magazínu pro vás dále vyzpovídali Bohuslava Rázla, jednoho z historicky nejúspěšnějších českých trenérů, který letos slaví 80 let. Díky tomu se dozvíte, jak se dřív trénovalo a jak se změnil běh na lyžích z pohledu bývalého trenéra.
Víte, jak testovat běžecké lyže nebo jak se starat o tzv. no wax lyže, které se nemusí mazat stoupacími vosky? Pak nalistujte stranu 26.
Chcete, aby vaše děti sportovaly a bavily je závody na běžkách? NORDIC vám poradí, jak ratolest správně motivovat.
V čerstvém čísle časopisu nechybí ani další tipy na posilování horních končetin, co pít během výkonu, nebo další praktické rady nejen pro závodníky.
Orlické hory se zdají být zapomenuté, ale nabízí pro běžkaře spousty možností, stejně jako relativně dostupné rakouské město Kufstein a jeho okolí….
Poznejte trenéra juniorů Martina Koukala, jehož cílem je pozvednout české běžecké lyžování, a biatlonistku Lucii Charvátovou, která stále jako bývalá běžkyně cítí střelecký hendikep…
Bolest svalů a šlach je jedním z varovných signálů. Jak vzniká a co s ní dělat, se dozvíte v sekci Univerzita.
Běžky jsou terapií nejen pro tělo, ale také pro ducha, jak ale lyžovat, abychom z toho měli potěšení?
Dále se můžete inspirovat přehledem servisních žehliček na trhu a sportovních světových, ale i domácích novinek využitelných pro běh na lyžích…

Tak hezké počtení a těšíme se v lednu ve Stopě!

2018-12-12T13:57:32+00:00