Krkonošská 70 MONZAS uzavřela sezonu SPŽ 2022. A bylo to krásné!

Autor
Tohle bylo boží! V sobotu jsme stylově uzavřeli krásnou a kompletní sezonu seriálu SPŽ. Každý, kdo byl na místě, nám
Krkonošská 70 MONZAS uzavřela sezonu SPŽ 2022. A bylo to krásné!
Tohle bylo boží! V sobotu jsme stylově uzavřeli krásnou a kompletní sezonu seriálu SPŽ. Každý, kdo byl na místě, nám jistě dá za pravdu, že poslední akce ročníku se vyvedla fantasticky. Krkonošská 70 je unikátní díky startu 5ti členných hlídek. Je to akce s bohatou historií, neopakovatelnou atmosférou. To vše bylo k vidění i v sobotu ve Sv. Petru. Od rána panovala na startu bojovná nálada, bylo cítit, že jen zdolat celou trať bude úspěch. Slunečné počasí bylo po náročných podmínkách z předešlých závodů příjemným a vítaným bonusem. Mužské hlídky se mezi sebou utkaly na tratích 70, 50 a 25 km, dámské na distancích 25 a 50 km. Jednotlivci zápolili na tratích 25 a 50 km. Celkem bylo v sobotu k vidění ve Špindlu na 588 fantastických výkonů, tolik jsme na K70 MONZAS přivítali závodníků. Všem patří obrovské uznání a díky. Ještě dnes bude zveřejněna oficiální fotogalerie a koncem týdne se můžete těšit na info z celé sezony!  Čekání si můžete zkrátit tím, že se podíváte na fantastické video z víkendu

Výsledky Krkonošské 70 MONZAS

25km jednotlivci50km jednotlivciHlídky na 25kmHlídky na 50kmHlídky na 70km Děkujeme za podporu! Tým Stopa pro život, TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z. s.
Stopa pro život

Autor Stopa pro život

Seriál Stopa pro život sdružuje pět oblíbených velkých  českých závodů v běžeckém lyžování. Každý je trochu jiný, má svoji jedinečnou historii, specifické kouzlo, jedinečnou závodní trasu a kulisu. 

Institucionální partneřiČESKÁ UNIE SPORTU
START Euroloppet
Czech ski
Hlavní PartneřiMonzas
Cardion
Oficiální partneřiRossignol
lawi
Craft
Generální Mediální PartnerTv nova
Mediální PartneřiRádio Impuls
Nordic Magazín
DodavateléHoralky
Loap
WASTECH
Marketingový partnerSport Invest
PartneřiTKF
Haakon Sport
Helland
Lill Sport
Velkoržnice Lipence