Získali titul CZECH RACER

Dokázali to. Celkem 171 účastníků seriálu Stopa pro život 2019 se může po letošní sezóně pyšnit titulem CZECH RACER. Kromě českých závodníků a závodnic je mezi nimi celá řada cizinců.

V pořadí devátá zima se Stopou pro život přinesla českým lyžařským maratoncům jednu skvělou novinku. Do českých hor vstoupila série Euroloppet ve spolupráci se závody populární zimní série Stopa pro život. Šumavský skimaraton, jako dlouholetý úspěšný člen série Euroloppet a všechny další závody seriálu Stopa pro život jsou od ledna 2019 propagovány i ve světě Euroloppetu. Stát se CZECH RACEREM nebo dokonce EUROLOPPET RACEREM – to byl sportovní cíl mnoha lyžařů a lyžařek s úzkými prkýnky pro letošní na sníh bohatou sezónu!

Historicky prvními CZECH RACERY se stali všichni muži a ženy, kteří vlastní platný pas Euroloppet, postavili se na start ČT Šumavského skimaratonu (23. – 24. 2. 2019) a k tomu absolvovali ještě alespoň jeden ze čtyř dalších podniků Stopy.

Prestižní titul obnáší nejen zisk „glejtu“, ale také spousty dárků: vosk START Wax HF6 v hodnotě 50 €, zimní čepice LAWI ve speciálním designu, slevový poukaz na nákup sportovního zboží od BLIZ a Sport Ski Willy. Navíc mezi všemi novými držiteli titulu CZECH RACER proběhne slosování o několik poukazů na volné startovné závodů Euroloppet Champion Race v sezóně 2020.

Kdo si kladl zahraniční cíle, mířil výš k hodnosti EUROLOPPET RACER. Předpokladem byl zisk titulu CZECH RACER. Pak už jen stačilo absolvovat jeden ze závodů Euroloppetu kategorie Champion Race. Odměna byla ještě hodnotnější: sportovní brýle BLIZ,  a volné startovné na libovolný další závod série Euroloppet kategorie Champion Race v příští sezóně.

Děkujeme všem, kteří se nového projektu, jenž vznikl ve spolupráci Stopy pro život a Euroloppetu, zúčastnili. Závodníci a závodnice, kteří získali titul CZECH RACER a nevyzvedli si zaslouženou odměnu a diplom na posledních dvou závodech Stopy, budou do konce dubna obesláni poštou.

Podrobné informace o sérii dálkových běhů Euroloppet a Euroloppet pasu naleznete na www.euroloppet.com

2019-03-21T13:35:07+00:00