Oficiální výsledky SKI PRESTIGE TROPHY 2019

Přinášíme vám kompletní výsledky soutěže SKI PRESTIGE TROPHY INDIVIDUAL 2019.

Přečtěte si jména těch, kteří se v soutěži jednotlivců SKI PRESTIGE TROPHY (SPT) v rámci 9. ročníku seriálu v běhu na lyžích ČUS STOPA PRO ŽIVOT 2019 umístili nejvýše. Všem vítězům gratulujeme. Slavnostní vyhlášení SPT 2019 proběhlo 16. 3. na poslední akci Stopy – Krkonošské 70 LAWI. Těm, kteří si do Krkonoš nestihli přijet převzít zasloužené trofeje a ceny, pošleme ocenění poštou na adresy, které uvedli při přihlašování do závodu.

Ski Prestige Trophy Individual je soutěž jednotlivců na vybraných tratích v rámci seriálu Stopa pro život. Závodníci soutěží po celou sezónu mezi sebou v příslušných kategoriích podle věku a pohlaví. Body získané za umístění v jednotlivých závodech se sčítají. Z jednotlivých závodů se přidělují body na základě absolutního pořadí dle bodovací tabulky. Tyto body se následně vynásobí koeficientem tratě a součin se rovná konečnému bodovému zisku. V případě, že závodník v rámci jednoho závodního víkendu startuje ve dvou závodech (např. v sobotu volně, v neděli klasicky), započítá se mu do soutěže SPTI výsledek s vyšší bodovou hodnotou. Počítají se tři nejlepší výsledky ze čtyř. Na konci seriálu jsou vyhlášeni a odměněni muži a ženy na prvních třech místech absolutního pořadí.

VÝSLEDKY SKI PRESTIGE TROPHY 2019:

Absolutní vítězové v kategoriích Muži, Ženy


 Vítězové kategorií Muži, Ženy 17 – 39 let


 

Vítězové kategorií Muži, Ženy 40+


Všem vítězům moc gratulujeme a těšíme se na všechny opět v příští, jubilejní 10. sezóně Stopy nebo na některém z dalších závodů „pro život“!

Team Stopy pro život

2019-03-18T10:06:36+00:00